Celebrate Festival 2020

Celebrate Festival 2020

Als je naar Celebrate gaat, een jaarlijks festival, ga je op vakantie, luister je naar lezingen, vier en ontmoet je, en prijs je de Naam van de Heer. Celebrate begint op 24 april en eindigt op 1 mei en vindt plaats in Voorthuizen. Celebrate: je krijgt de kans om Gods liefde persoonlijk te ervaren. Celebrate: een festival waar jong en oud samen de werking vieren van de heilige Geest in hun leven. Thema: Your Kingdom come.
Met medewerking van Mozaek0318 (We geloven dat de kerk een kunstwerk van gebrokenheid is), Kees Kraayenoord, Suit Up, Martin Kooistra, Mary Healy, Pastoor Albert Franck en de KCV band. De centrale locatie is de christelijke camping ‘Het Beloofde Land’. Geef je op voor het feest voor jong en oud, singles, echtparen, jongeren en kinderen – hoe diverser hoe mooier! www.celebratefestival.nl