Zeg NEE tegen COVID-19-vaccin gebaseerd op geaborteerde foetussen

Zeg NEE tegen COVID-19-vaccin gebaseerd op geaborteerde foetussen

Er dreigt iets vreselijks te gebeuren.

Zoals je weet zet Nederland zwaar in op het zo snel mogelijk ontwikkelen van een vaccin voor COVID-19.

Wat je misschien niet weet, is dat het vaccin van AstraZeneca, het bedrijf waarmee ons kabinet in samenwerking met de regeringen van Frankrijk, Duitsland en Italië onlangs een contract heeft afgesloten voor honderden miljoenen doses (en dus heel veel belastinggeld), gebaseerd is op geaborteerde foetussen.

En dat geldt voor wel meer vaccins. Het gebruikmaken van cellijnen van geaborteerde foetussen is namelijk een van de makkelijkste manieren om een vaccin te produceren.

Dus als je daar geen morele problemen mee hebt, is de keuze gauw gemaakt…

Maar is dat niet precies waarom we christendemocratische partijen in onze regering hebben, om ervoor te waken dat we niet altijd de makkelijkste optie kiezen, maar de moreel juiste? CDA en ChristenUnie hebben ons hier zeker laten zitten. Lees hier verder en teken de petitie!