Teken aan de zon in Medjugorje op de dag van Maria Geboorte, de verjaardag van Maria, 8 september

Teken aan de zon in Medjugorje op de dag van Maria Geboorte, de verjaardag van Maria, 8 september

In Medjugorje zijn de inwoners en de pelgrims er misschien al een beetje aan gewend: tekens aan de zon. Vooral misschien mensen, die nog niet in de echtheid van de verschijningen geloven, willen graag een bevestiging zien. Welnu, Maria heeft beloofd (het derde van de tien geheimen) dat er ooit een blijvend hemels teken komt op de verschijningsberg in Medjugorje. Iedereen zal het kunnen zien, veel mensen zullen op dat moment tot geloof komen, zieken zullen genezen, men zal het teken niet kunnen verklaren. Maar tussendoor geeft Maria al kleine tekens aan de zon, vergelijkbaar met het grote zonnewonder in 1917 in Fatima. Kijk naar dit filmpje. Iedereen mag er het zijn van denken. Maar het is niet gemanipuleerd!