Relieken van Bernadette Soubirous van Lourdes in Amstelveen en in Heiloo

Relieken van Bernadette Soubirous van Lourdes in Amstelveen en in Heiloo

De gehele maand april maakt een reliekschrijn van de heilige Bernadette Soubirous een rondgang door ons land. In alle bisdommen worden speciale vieringen en bijeenkomsten gehouden. De reliekschrijn is van 5 tot en met 8 april in ons bisdom. Iedereen is welkom en vooral alle Mariaparochies en -kerken, Lourdesgroepen en iedereen die als roepnaam of doopnaam ‘Bernadette’ heeft, zijn in het bijzonder uitgenodigd voor de vieringen en bijeenkomsten om met elkaar onze hemelse Moeder Maria te eren en samen een uurtje ‘in Lourdes’ te zijn. Op www.bisdomhaarlem-amsterdam.nl vindt u het uitgebreide programma voor ons bisdom, een mooi verslag en veel foto’s.

Klik hier om verder te lezen