Onze Lieve Vrouw verscheen te La Salette in 1846

Onze Lieve Vrouw verscheen te La Salette in 1846

La Salette, een berg in de Franse Alpen is de plaats waar O.L.Vrouw verscheen (1x) op 19 september 1846 aan 2 ongeletterde herderskinderen Melanie (14 jaar) en Maximin (11 jaar) die zelden naar school of naar de kerk gingen. Ze gaf hen een uiterst merkwaardige en uitgebreide boodschap met de opdracht deze GOED door te geven aan “gans Haar Volk …”

De verschijning zelf  volgens Melanie, herderin te La Salette :

Plotseling zag ik een schitterende, lichtende bol van ongeveer een meter doorsnede. Door angst overvallen begon ik te schreeuwen : Maximin zie jij ook dat Licht ginder? Stomverbaasd volgden we de bewegingen van de bol die van boven naar onder openging; in het midden van de bol verscheen stilaan een nog onduidelijke menselijke gedaante. De gedaante nam langzaam een duidelijker vorm aan en toen verscheen zittend op een rotsblok een “Mooie Vrouw” zoals de kinderen Haar noemden. Ze huilde zachtjes met het hoofd in de handen, de ellebogen op de knieën. Lees verder