Nieuwe dirigent-organist Dionysiuskoor

Nieuwe dirigent-organist Dionysiuskoor

Lieve mensen, jullie hebben me nu inmiddels al een paar keer in de kerk tijdens de zondagsvieringen kunnen meemaken. Ik ben de opvolger van Henk Smolenaars en dus de nieuwe dirigent-organist van het Dionysiuskoor. Daar ik echter mezelf nog niet persoonlijk heb kunnen voorstellen even dit korte stukje. Mijn naam is René Domen (ja hoor, familie van Frank en Wiljan!). Ik ben geboren in Bergen op Zoom in Noord-Brabant en ben al zo lang ik me kan heugen met muziek bezig. Aanvankelijk ben ik opgeleid als klassiek gitarist aan het Sweelinck Conservatorium in Amsterdam. Later is het leiden van koren op mijn pad gekomen en heb ik daar toen ook maar een opleiding voor gevolgd. Uiteraard heb ik ook een tijdje zangles gehad en leek het mij handig om me te bekwamen in piano- en orgelspel. Ben daar toen ook een aantal jaren in onderricht. Momenteel dirigeer ik, naast het Dionysiuskoor, nog twee andere koren en ben voor drie dagen werkzaam in de muziekbibliotheek van De Nationale Opera in Amsterdam. Ik heb veel affiniteit met liturgische muziek en vind het een voorrecht mijn steentje daaraan te kunnen en mogen bijdragen. Ik heb het bijzonder naar mijn zin bij het Dionysiuskoor. Ik ben (inmiddels al meer dan dertig jaar) getrouwd met Alice en woonachtig in Wormer. Wij hebben samen twee kinderen, Anna en Gijs.