Kerstmis op Times Square in New York – een grote verrassing voor het winkelende publiek

Kerstmis op Times Square in New York – een grote verrassing voor het winkelende publiek

Ik, pastoor Frank, kreeg van iemand deze mooie korte film met onderstaand bericht …

Hoi. Ik deel dat gisteren alle schermen op Times Square en Fifth Avenue waarop de belangrijkste productmerken ter wereld te zien zijn, donker werden en voor het eerst op allemaal de boodschap verscheen: “Verlicht de wereld” In de geschiedenis van de wereld , waarbij Jezus Christus centraal staat tijdens Kerstmis. Het is een mooi moment waarop alles wordt uitgeschakeld en deze boodschap wordt ingeschakeld, die het idee van liefde voor anderen belichaamt, getoond in actieve en constante dienstbaarheid. Ik hoop dat je de video leuk vindt, hij is erg kort. Prettige dag.