Het laatste nieuws uit Canada van Renske de Greeuw

Het laatste nieuws uit Canada van Renske de Greeuw

Wat gaat een jaar toch snel… Ik kan er bijna niet bij dat de afgelopen maanden zo snel voorbij zijn gevlogen en dat ik binnenkort weer terug in het vliegtuig stap naar Nederland!

De afgelopen maanden ben ik veel in klas zes geweest, en daar heb ik God zien werken. Hier in Canada is het heel normaal om internationale studenten te hebben in scholen. In St. John Brebeuf zijn er veel internationale studenten uit Azië; met name Korea. Deze studenten hebben bijna tot geen idee van het christendom. Velen van hen hadden nog nooit over Jezus gehoord voordat ze naar Canada kwamen. Tijdens een van de religie klassen kwam ik terecht naast een Koreaans meisje dat alleen zat. Ik begon met haar te praten. In het begin praatte ze niet echt terug, maar nadat ik week na week naast haar zat en haar doelgerichte vragen stelde, begon ze meer open te worden en tegen me te praten. Ik leerde van haar veel over Korea en dat ze niet religieus was opgevoed en niet echt in God geloofde. Ze toonde er ook niet echt interesse in. Het geloof maakte haar niets uit. Maar dat is niet meer zo. Waar ze in het begin onverschillig was, stelt ze me nu constant vragen over het geloof en over mijn persoonlijke geloof terwijl ik haar ook vragen blijf stellen. Onze gesprekken gaan nu zo makkelijk. Het is echt een wonder om van dichtbij te mogen zien hoe God in zielen werkt.

Klik hier om verder te lezen.