Een eucharistisch wonder in Polen (2014)

Een eucharistisch wonder in Polen (2014)

Geloven in de werkelijke tegenwoordigheid van Jezus in de Eucharistie is het mooiste aspect van ons rooms-katholieke geloof, maar niet het gemakkelijkste. Daarom laat God af en toe een wonder gebeuren.

We zijn in een eigenlijk heel gewone parochie in het plaatsje Legnica in Polen. In het jaar 2014 tijdens de eerste H. Mis van Kerstmis stond er in het evangelie geschreven: “Het Woord is vlees geworden en het heeft onder ons gewoond” (Joh. 1, 14). Terwijl de Communie werd uitgedeeld liet een priester per ongeluk een geconsacreerde Hostie op de grond vallen. Hij raapte Haar op en deed Haar in het tabernakel in een kelk met water om de Hostie te laten oplossen. Klik op het pijltje om naar de documentaire te kiiken …