Een bedankje van zuster Renske

Een bedankje van zuster Renske

Zuster Renske met haar ouders Marja en Merijn

Lieve parochieleden,

Ik wil jullie graag ontzettend bedankten voor alle kaartjes die jullie mij hebben gestuurd voor mijn intreden in het noviciaat! Ik heb ze ontvangen en gelezen en bid voor jullie! 16 juli was een prachtige dag, en het ontvangen van het habijt was heel special en tegelijkertijd heel normaal met heel veel rust en vreugde, want het doen van de wil van God is de grootste vreugde. Ik wil jullie allemaal aanmoedigen om altijd Gods wil te zoeken en te groeien in heiligheid. En vragen jullie misschien af: Maar hoe? Nou, ten eerste door de geboden van God te vervullen met ons hele hart, en dan door vaak de sacramenten te ontvangen, de Eucharistie en de biecht, en door persoonlijk gebed. Als we trouw aan deze dingen zijn, en we ons laten leiden door God, zullen we veilig thuis aankomen.

Veel zegen

Zuster Renske