Crisisbestrijding – hoe het anders kan – Geert Hulshof

Crisisbestrijding – hoe het anders kan – Geert Hulshof

Een veel gehoorde opmerking bij het betaalde voetbal is dat er in Nederland ruim 17 miljoen bondscoaches zijn. Een daarvan staat daadwerkelijk in het stadium naast de lijn, de anderen zitten op de bank voor de TV. Maar allemaal vinden we er wat van.

Een soortgelijke situatie hebben we nu ook met betrekking tot de bestrijding van het coronavirus. We vinden er allemaal wat van. Dat is prima, maar niet iedereen is expert op het gebied van crisisbeheersing en veiligheidsmanagement. Als er verkeerde prioriteiten gesteld worden en verkeerde beslissingen genomen worden, komen we niet uit deze crisis.

Nu we tot de conclusie gekomen zij dat het coronavirus voorlopig niet meer weggaat en het vaccineren niet de gehoopte groepsimmuniteit oplevert, is het hoog tijd om ons open te stellen voor alternatieve strategieën.

Klik hier om verder te lezen.