Alpha-Cursus – R.K. Parochie van de H. Dionysius – Heerhugowaard

Alpha-Cursus – R.K. Parochie van de H. Dionysius – Heerhugowaard

Ontmoeten, vragen, ontdekken – dat is Alpha! Wereldwijd volgden ruim 25 miljoen mensen een Alpha. Alpha is voor iedereen! Vragen over het leven of het christelijk geloof? Kom naar Alpha, waar alle ruimte is om het gesprek aan te gaan, vragen en ideeën te delen. Eigen gedachten en ervaringen zijn wel­kom! Er is altijd iets nieuws te ontdekken, en de ontmoeting met anderen is verrijkend. En Alpha is gratis! Hoe werkt het? Elke Alpha begint met een lek­kere maaltijd; daarna wordt geluisterd naar een kort, inspirerend verhaal over een van de onderwerpen; tot slot is er alle ruimte om vragen te stellen en van gedachten te wisselen in kleine groepen.

Klik hier om verder te lezen.