Wat zag Jezus vanaf het kruis?

Wat zag Jezus vanaf het kruis?

Wat zag Jezus vanaf het kruis?

Dit boek bevat een overweging, een lijdensmeditatie. Het is geen theologische uiteenzetting. De heilige Schrift en de Traditie vertellen veel over Jezus aan het kruis. Passie-relieken vullen deze gegevens aan.

Vanaf het kruis zag Jezus de stad Jeruzalem, de tempel, Getsemane en de bovenzaal van het laatste avondmaal. Hij zag de voorbijgangers, de apostelen, Maria en de vrouwen. Maar ook de soldaten en de twee misdadigers naast Hem. Hij zag alle mensen die lijden en voor wie Hij lijdt. Hij schouwde de hemelse Vader en de Kerk. Hij zag ieder van ons.

Jeroen Smith (1963) is priester van het bisdom Rotterdam. Hij schreef eerder De Lijkwade van Turijn herzien (1994), De gestigmatiseerde Pater Pio van San Giovanni Rotondo (1999), Een Paasheilige. Serafim van Sarov (2013) en verzorgde de uitgave van Een Jaar van Gods Barmhartigheid; 365 teksten uit de Traditie van de Kerk (2016 met H. Opstal) en Uit de Pen van Pater Pio. 100 brieven die tot het hart spreken (2017).

Details

auteur: Jeroen Smith pr.
titel: Wat zag Jezus vanaf het kruis?
leesproef: Inhoud en Woord vooraf
ISBN Nederland: 978 90 818917 9 0
formaat: 21 cm x 15 cm x 0,7 cm
aantal pagina’s: 103
gewicht: 235 gram
uitvoering: Paperback
prijs: € 7,50

 

WinkelwagentjeBestel dit product via het bestelformulier