Abortusvoorstanders steken auto van pro-life journalist in de brand

Abortusvoorstanders steken auto van pro-life journalist in de brand

De auto van de Duitse pro-life journalist Gunnar Schupelius is op oudejaarsdag in vlammen opgegaan. De aanslag werd gepleegd door feministische abortusvoorstanders. De bereidheid van pro-abortuszijde om geweld te gebruiken groeit.

Klimaat van angst

Het is de tweede keer dat Schupelius’ auto in brand gestoken is. De aanslag is opgeëist door de feministische groepering ‘Feministische Autonome Zelle’. Die heeft ook Schupelius’ gezin bedreigd. De journalist spreekt van een klimaat van angst in Duitsland. Wie kritiek levert op het pro-abortusstandpunt, krijgt met links-extremistisch geweld te maken. Dat ondervonden ook de Duitse pro-lifers van SOS LEBEN, een zusterorganisatie van Stirezo, waarvan in 2017 het kantoor werd besmeurd. Lees verder op de website van Stirezo.